KUULA | Peened taktikamängud! Räägime lahti, kuidas 19-aastane eestlane Arkea-Samsic profitiimi mahtus

3000x3000 1

Septembri esimestel päevadel tabas eesti spordimeediat üsnagi ootamatu uudispomm.

Kui kõik rääkisid ja mõtlesid kiivalt autoralli maailmameistrivõistluste etapi Rally Estonia nädalavahetusele, selgus ühtäkki, et Tour de France´il esindatud Prantsusmaa jalgratta tipptiim Arkea-Samsic on enda ridadesse palganud 19-aastase eestlase Markus Pajuri. Kuidas nii?
Siinkohal tuleb selgitustega appi podcast “Jalgrattapalavik”. Vestluses Markus Pajuri ja Rene Mandriga saame üksikasjalikult teada, kuidas Tartu2024/BalticChainCycling.com U23 tiimi mees klubilises plaanis suure sammu edasi tegi. Võin julgelt ette ära lubada – see on põnev ja taustainfost pungil kuulamine. Pajuri ja Mandriga vestlesime skype´i vahendusel, kuna mõlemad mehed viibivad Euroopa meistrivõistluste järgselt võistlusturneel Poolas. Vestlust veab Ivar Jurtšenko.

Olgu lisatud, et “Jalgrattapalavik” hakkab alates septembrist Delfi taskuhäälingu keskkonnas kuulajaid rõõmustama kaks korda kuus.

Õige pea kuuleme ühte meeldivat uudist veel. Rene Mandri sõnas saates, et ka mullune Euroopa meistrivõistluste pronks U23-grupisõidus Rait Ärm suundub Tartu klubist kõrgemale. Kuhu täpsemalt Mandri veel ei avalikustanud, see sõltub juba teise poole tahtest.

Allikas: https://m.sport.delfi.ee/jalgrattasport/article.php?id=90976725

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X