Peagrupis lõpetanud Lauk sai Prantsusmaal 43. koha

Insta Karl Patrick Lauk

Prantsusmaal sõidetud 45. GP de la ville de Perenchies (UCI 1.2) ühepäevasõidul said eestlased Karl Patrick Lauk, Henri Treimuth ja Artjom Mirzojev vastavalt 43., 92., 112. koha.

Kaksikvõidu teenisid Belgia ratturid, kui Emiel Vermeulen edestas grupifinišis Simon Danielsi. Kolmanda koha jättis kodumaale prantslane Damien Ridel. 163-kilomeetrisel võistlusel tegid kaasa ka Lauk, Rait Ärm ja Ampler Development Team. Lauk pälvis 43. koha, saades võitjaga kirja sama aja.

Ampler Development Teami parim oli leedulane Aivaras Mikutis, kaotades Vermeulenile nelja minuti ja 25 sekundiga. Treimuth jäi võitjast maha kuue minuti ja 49 sekundiga, soomlane Antti-Jussi Juntunen ja Mirzojev kaotasid mõlemad seitsme minuti ja 32 sekundiga. Kokku said tulemuse kirja 115 ratturit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X