Paula Palmiste pälvis BMX-krossi MM-il 24. koha

Paula Palmiste

Ameerika Ühendriikides Rock Hillis jätkuvatel BMX-krossi maailmameistrivõistlustel pälvis Paula Palmiste Challenge G13 klassis 24. koha.

Palmiste lõpetas oma veerandfinaalsõidu kuuendana, mis edasipääsu ei taganud. Võidu pälvis austraallanna Maya Ellis, kellele järgnesid ameeriklanna Natalia Kovacs ja kanadalanna Logan Lee.

Võistlustules olid veel Jesse Laur ja Mattias Laur. Jesse Laur sai Challenge B11 klassis 49. ja Mattias Laur Challenge B14 klassis 41. koha. Kuni 11-aastaste poiste hulgas võidutses ameeriklane Cody Young, edestades prantslast Tom Carbot ja austraallast Nathaniel Wensket. Kuni 14-aastaste poiste parimad olid austraallane Harvey Brooks, kolumblane Juan Jeronimo Marin Morales ja itaallane William Gaule.

MM-il asuvad eestlastest veel starti Challenge B16 klassis võistlev Luukas Lajal ja Championships MJ klassis sõitev Oliver-Sten Saar.

Eesti Jalgratturite Liit tänab toetajaid Rand & Tuulberg, Jetoil, Hearum, Kagu Engineering, Floorin, Team Estonia.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X