Paula Palmiste pälvis BMX-krossi Euroopa karikavõistluste finaaletapil kaks teist kohta

Hollandis Papendalis sõidetud BMX-krossi Euroopa karikavõistluste finaaletapil saavutas Paula Palmiste kuni 10-aastaste neidude konkurentsis kahel päeval järjest teise koha.

Mõlemal võistluspäeval sai eestlannast jagu hollandlanna Charlotte Doddema. Kolmanda koha sai avapäeval Isa Baan ning teisel võistluspäeval Fenne de Veer.

Kuni 13-aastaste poiste konkurentsis tabas Sten Tristan Raidi mõlemal päeval poolfinaalis ebaõnn ja nii eestlane finaalidesse ei pääsenudki. Eestlane pidi leppima kokkuvõttes 11. ja 15. kohaga. Sama vanade poiste seas võistelnud Luukas Lajal sai vastavalt 29. ja 28. tulemuse.

Kuni 11-aastaste poiste hulgas pääses Konrad Kasemaa avapäeval veerand- ja teisel päeval poolfinaali. Eestlane sai kirja 21. ja 10. tulemuse.

15-16-aastaste noormeeste seas pidi Gerhard Rumm piirduma seekord motodega.

BMX EUROPEAN CUPPapendal (NED) 25-26 September 2021 Paula Palmiste 2. koht