Paula Palmiste oli võidukas BMX-krossi Euroopa karikasarja 7. ja 8. etapil Tšehhis

Tšehhis Benatky nad Jizerous peetud BMX-krossi Euroopa karikasarja 7. ja 8. voorus pälvis Paula Palmiste G11 vanuseklassis mõlemal päeval esimese koha. Kahel päeval nägi eestlasi veel poolfinaalides sõitmas kolmel ja veerandfinaalides seitsmel korral.

Seitsmendas voorus edestas Palmiste lätlannat Elizabete Sofija Zeicat ja tšehhitari Petra Dreiseitlovat. B10 klassis pälvis Jesse Laur kümnenda koha, B13 klassis sai Mattias Laur 17., Konrad Kasemaa 20., ja Oskar Jakobson 38. koha, B14 klassis oli Heron Helemets 31. ja Markus Mõttus 34., B15 teenis Sten Tristan Raid 22., Luukas Lajal 38., Joonas Vaikmäe 43. ja Pärtel Valge 104. koha ning MU klassis võistelnud Rikojan Tugedam sai 33. koha.

Kaheksandas voorus alistas Palmiste finaalsõidus tšehhitari Sara Kalabova ja lätlanna Elizabete Sofija Zeica. Jesse Laur oli B10 klassis taas kümnes, B13 klassis oli Mattias Laur 14., Jakobson 24. ja Kasemaa 29., B14 klassis finišeeris Helemets 28. ja Mõttus 34. kohal, B15 sai Vaikmäe 18., Lajal 50., Raid 57. ja Valge 96. koha ning Tugedam MU konkurentsis 33. koha.

8. ja 9. juunil peetakse Saksamaal Duisburgis BMX-krossi Euroopa meistrivõistlused. BMX-krossi Euroopa karikasari jätkub aga 10. ja 11. juunil Türgis Sakaryas.

Eesti Jalgratturite Liit tänab toetajaid Rand & Tuulberg, Jetoil, Hearum, Kagu Engineering, Soela Rannamajad, Floorin.