Paula Palmiste jõudis MM-il finaali

Prantsusmaal Nantese linnas jätkuvatel BMX-krossi maailmameistrivõistlustel sai Paula Palmiste World Challenge kategoorias 11-aastaste tüdrukute seas 8. koha.

11-aastaste tüdrukute seas võidutses hollandlanna Charlotte Doddema, edestades lätlannat Anna Pedraudzet ja prantslannat Marie Eydoux’d. Finaalsõitu pääsenud Palmiste lõpetas kaheksandal positsioonil.

12-aastaste poiste konkurentsis sai Mattias Laur 39. koha. Võitis ameeriklane Eli STaton, kes sai jagu šveitslasest Jules Kasperist ja prantslasest Noe Sampicist.

14-aastaste poiste vanuseklassis pälvis Luukas Lajal 18. ja Sten Tristan Raid 42. koha. Finaalis võidutses Colombia BMX-krossirattur Samuel Marulanda Gil, teisele kohale sõitis end austraallane Declan Mcghee ja kolmandaks prantslane Terry Venturini.

16-aastaste noormeeste hulgas teenis Oliver-Sten Saar 30. ja Tõnis Mugra 37. koha. Esikoht läks Ameerika Ühendriikidesse, kui finišijoone ületas esimesena Cedric Cade, kahvatumad medalid võitsid colombialane Thomas Martinez Restrepo ja prantslane Arthut Bretin Monard.

Maailmameistrivõistlused kestavad pühapäevani, kuid rohkem eestlasi stardis ei ole.