Paldiski rattamaratonil võidutsesid Josten Vaidem ja Maris Lillep

Esmakordselt Paldiskis korraldatud Marimetsa Kapp rattamaratonil võidutses meeste konkurentsis Josten Vaidem (Viljandi Rattaklubi) ja naiste seas Maris Lillep (RedBike).

Vaidemi põhisõidu võiduajaks kujunes 01:27.51. Teist etappi järjest saavutas teise koha Greg Hallopajaga (AT Sport) 01:27:55. Kolmandana lõpetas Paliveres napilt poodiumilt välja jäänud Gert Kivistik (Hawaii Express) ajaga 01:28.55.

Parim naine Paldiski põhidistantsil olid Maris Lillep 01:44.00, teise kohaga pidi seekord leppima Paliveres võidutsenud Tatjana Dobolina (Spordipartner) ajaga 01:45.08, kolmanda koha saavutas Kadri Kangur (Spordipartner) 01:52.18.

Poolmaratoni võitjaks tuli teist etappi järjest Robin Vahter ajaga 42.24 (JRK Viiking). Järgnesid väikeste vahedega Richard Ründva (Nõmme Rattaklubi) ja Agu Lehemaa (JK Paralepa).

Parimaks naiseks poolmaratonil osutus N-16 vanuseklassis sõitev Annabrit Prants (KJK) ajaga 44.25, teine Kristiina Kõll-Grünberg (Porter Racing), kolmas, vaid sekund hiljem lõpetanud Hanna Heinsaar (Nõmme rattaklubi).

Võistkondade arvestuses võttis ülinapi võidu jällegi Redbike, saades ProShop Teamiga sama arvu punkte, omades aga paremat kohta üldarvestuses, tuli võit neile. Kolmanda koha saavutas AT Sport Team. Naiskondade arvestuses võitis RedBike Team naised, teiseks tuli CFC Kiired ja Vihased ja kolmanda koha saavutas Spordipartner Racing Girls.