Pajur tuli cyclo-crossis üllatuslikult Loo ees Eesti meistriks

Suure-Jaanis toimunud cyclo-crossi Eesti meistrivõistlustel krooniti üllatuslikult meistriks alles esimest aastat U-23 vanuseklassis sõitev Markus Pajur.

Pajur asus võistlust juhtima esimesel ringil, kuid üsna pea sai Martin Loo ta kätte. Sõidu keskel ründas Pajur omakorda ja sai sisse väikese vahe. Hetk hiljem rulli samal ringil Loo esijooksult rehv maha ning vahe kärises hoobilt suureks. Järele jäänud distantsiga tiitlikaitsja Pajurile lähemale ei jõudnud ning nii sai esimest korda kuldmedali kaela Cycling Tartu rattur.

Loo kaotas lõpuks Pajurile ühe minuti ja 37 sekundiga. Kolmandaks tuli Siim Kiskonen, kes kaotas meeskonnakaaslasele kahe minuti ja 22 sekundiga.

Neljanda koha sai Rait Ärm (+3.01), viienda Joosep Sankmann (+3.10), kuuenda Peeter Tarvis (+3.22), seitsmenda Kirill Tarassov (+3.54) ja kaheksanda Josten Vaidem (+5.11).

Allikas: sport.err,ee