Pajur sai Rahutuuri viimasel etapil 3. koha, Ragilo üldarvestuses 9.

Juunioride Rahutuuri neljandal ja ühtlasi viimasel etapil (Terezin – Terezin; 96,4 km) pälvis Romet Pajur kolmanda koha. Rahvuste Karika sarja kuuluva mitmepäevasõidu kokkuvõttes lõpetas Frank Aron Ragilo 9. positsioonil.

Terezini lähiümbruses peetud etapil pääses peagrupist minema kaks ratturit, keda lõpuks enam kinni püüda ei suudetud. Esikoha teenis itaallane Federico Savino (2:18.21) ja teise koha kodupubliku rõõmuks Milan Kadlec. Pajur oli kiireim duost neli sekundit hiljem lõpetanud peagrupis. Ragilo ületas finišijoone 22., Rüster (+1.49) 45., Tamm (+1.49) 51. ja Aaron Aus (+5.27) 69. positsioonil.

Kokkuvõttes teenis esikoha sakslane Emil Herzog. Portugallane Antonio Morgado kaotas talle 29 ja norralane Jörgen Nordhagen 35 sekundiga. Ragilo kerkis viimase etapiga ühe positsiooni võrra ning sai üheksanda koha, kaotades võitjale kahe minuti ja 34 sekundiga. Pajur sai üldarvestuses 32. (+9.19), Rüster (+26.48) 55., Tamm (+26.52) 56. ja Aus (+31.05) 69. koha.

Punktiarvestuse edetabelis pälvis Pajur 56 silmaga teise koha, seejuures oli selles arvestuses parima koha saanud Luksemburgi ratturil Mathieu Kockelmannil sama palju punkte. Parima noorratturi arvestuses sai Rüster kaheksanda koha ja meeskondlikus arvestuses oli Eesti 11.