Pajur ja Mõttus võitsid cyclo-crossi karikasarja Koidu etapi

559607h236et63

Soudal CX Karikasarja teise etapi võitis Markus Pajur, Cycling Tartule kindlustas kakskikvõidu samuti U-23 arvestuses sõitnud Siim Kiskonen, kes kaotas 28 sekundit.

Kolmanda koha pälvis Pajuri ja Kiskoneni järel avaetapil võidutsenud ja juunioride vanuseklassis sõitev Madis Mihkels (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi), vahendab Spordipartner.ee.

Meeste eliidi kategoorias oli parim neljandana finišisse jõudnud Gert Kivistik (Hawaii Express), kes jäi Pajurist maha ligi minutiga. Maanteesõidu Euroopa meistrivõistlustel U-23 arvestuses pronksi võitnud Rait Ärm (Cycling Tartu) jäi seitsmendaks. Absoluutarvestuses jätkab liidrina Mihkels.

Naiste arvestuses saavutas esikoha Mari-Liis Mõttus (Haanja Rattaklubi), 33 sekundit kaotas Kätlin Kukk (Kalevi Jalgrattakool) ja 50 sekundit Laura Lizette Sander (Pärnu Kalevi Spordikool).

Cyclo-crossi karikasarja kolmas etapp toimub 5. oktoobril Elvas.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X