Pajur ja Mõttus võitsid cyclo-crossi karikasarja Koidu etapi

Soudal CX Karikasarja teise etapi võitis Markus Pajur, Cycling Tartule kindlustas kakskikvõidu samuti U-23 arvestuses sõitnud Siim Kiskonen, kes kaotas 28 sekundit.

Kolmanda koha pälvis Pajuri ja Kiskoneni järel avaetapil võidutsenud ja juunioride vanuseklassis sõitev Madis Mihkels (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi), vahendab Spordipartner.ee.

Meeste eliidi kategoorias oli parim neljandana finišisse jõudnud Gert Kivistik (Hawaii Express), kes jäi Pajurist maha ligi minutiga. Maanteesõidu Euroopa meistrivõistlustel U-23 arvestuses pronksi võitnud Rait Ärm (Cycling Tartu) jäi seitsmendaks. Absoluutarvestuses jätkab liidrina Mihkels.

Naiste arvestuses saavutas esikoha Mari-Liis Mõttus (Haanja Rattaklubi), 33 sekundit kaotas Kätlin Kukk (Kalevi Jalgrattakool) ja 50 sekundit Laura Lizette Sander (Pärnu Kalevi Spordikool).

Cyclo-crossi karikasarja kolmas etapp toimub 5. oktoobril Elvas.