Pajur ja Lauk said Belgias 62. ja 89. koha, Kiskonen Prantsusmaal 80.

Pühapäeval Belgias sõidetud Marcel Kinti klassikul (UCI 1.1; 199 km) pälvisid Eesti ratturid Markus Pajur (Team Arkea Samsic) ja Karl Patrick Lauk (Bingoal Pauwels Sauces WB) vastavalt 62. ja 89. koha.

Belgia klassikutele omaselt oli võistlusel mitmeid lühikesi ja järske tõuse, kuid võitja selgus siiski grupifinišist. Esikoha pälvis kodupubliku rõõmuks Arnaud se Lie (Lotto Soudal; 4:38.49), edestades itaallast Luca Mozzatot (B&B Hotels – KTM) ja kaasmaalast Gerben Thijsseni (Intermarche – Wanty – Gobert Materiaux). Pajur kaotas võitjale 1.42 ja Lauk 3.29. Kokku sai tulemuse kirja sada ratturit.

Prantsusmaal sõidetud 31. Alpes Isere velotuuril (UCI 2.2) sai Siim Kiskonen (EC Saint-Etienne Loire) kokkuvõttes 80. koha. Eestlase parimaks tulemuseks jäi sellelt mitmepäevasõidult avaetapil teenitud kuues koht. Velotuuri üldvõidu pälvis Yannis Voisard (Tudor Pro Cycling Team). Kiskonen kaotas 23-aastasele šveitslasele viie etapiga kokku ühe tunni, kuus minutit ja 15 sekundit.