Oskar Nisu tiim alustas USA National Cycling Leagues’i võiduga

Insta Oskar Nisu

Ameerika Ühendriikides alustati uue võistlussarjaga USA National Cycling Leagues, mille avaetapil Miami Beachil teenis Oskar Nisu võistkond Denver Disruptors esimese koha.

Nii naised kui mehed sõitsid võidu 25 ringil. Nii naiste kui meeste võistlusel kogus Denver Disruptors 69 punkti ning kogusumma 138 punkti andis Miami Nightsi ees kindla võidu. Nemad teenisid kodus võisteldes kokku 93 punkti, millest naised said kirja 53 ja mehed 40 silma. Kolmanda koha sai 32 punktiga Goldman Sachs ETFS Racing (W) & Texas Roadhouse Cycling Team (M).

„Uus võistlusformaat on vinge ja usun, et põnev kõigile,“ rääkis Nisu, kes võistles kaasa pool sõitu, olles seitse ringi jooksikute seas ja kogudes tiimile tähtsaid punkte. „Esmane tagasiside on ka positiivne olnud nii NCL-i loojate, investorite kui pealtvaatajate poolelt.“

USA National Cycling Leagues’i järgmine etapp peetakse 14. mail Atlantas.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X