Oskar Nisu teenis Belgia ühepäevasõidul 21. koha

Belgias toimunud ühepäevasõidul Gooikse Pijl (UCI 1.1; 199 km) teenis esikoha hollandlane Fabio Jakobsen (Deceuninck – Quick Step; 4:21.48). Peagrupis lõpetanud Oskar Nisu (EvoPro Racing) sai 21. tulemuse.

Jakobsen edestas grupifinišis kaasmaalast Danny van Poppelit (Intermarche-Wanty-Gobert) ja belglast Jordi Meeust (Bora-Hansgrohe). Oskar Nisu sai võitjaga sama aja ja 21. koha, Martin Laas (Bora-Hansgrohe) kaotas 11 sekundiga ja ületas lõpujoone 41. positsioonil.

Enne 25. septembril MM-il meeste grupisõitu starti asumist võistleb Nisu veel 23. septembril Belgias Omloop van het Houtlandil (UCI 1.1) ning Laas teeb kaasa 21. septembril Prantsusmaal GP de Denainil (UCI 1.Pro).