Oskar Nisu sai profidebüüdil märgi maha

EvoPrp Racing

Tänavu jaanuaris UCI-s registreeritud Iirimaa kontinentaalse profitiimiga EvoPro Cycling lepinguni jõudnud Oskar Nisu tegi klubi eest esimese stardi.

Rahvusvahelisel naistepäeval ehk 8. märtsil Belgias peetud UCI 1.1 kategooria ühepäevasõidu GP Jean-Pierre Monsere (196 km) lõpetas Nisu viimases suuremas grupis 119. kohal. Kaotust kogunes võitjale 5.33.

Sõidu võitis terava jalaga hollandlane Fabio Jakobsen (Deceuninck-Quick Step), kellele see oli hooaja kolmandks täistabamuseks. Grupifinišis järgnesid kaks Circus-Wanty Gobert meeskonna ratturit, belglased Timothy Dupont ja Alfdan De Decker. Esimestele märgiti lõpuajaks 4:41.27.

Ilm oli külm ja märg, uusproff Nisu kogus karastust igalt rindelt. EvoPro Racing sõitjatest teenis parimana 71. koha belglane Jeroen Eyskens (+0.10). Esialgu on tagasihoidlikud kohad igati mõistetavad, kuna Iirimaa klubi alles alustas võistlemist, kõrgema divisjoni tiimid on aga võistluskiirust ja -kilometraaži kogunud juba poolteist kuud.

Aksel Nõmmela (Wallonie Bruxelles) sai samal sõidul 37. koha, lõpetades 60-mehelises peagrupis.

Baltic Chain Cycling

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X