OSKAR NISU LIITUS VALGEVENE-UKRAINA RATTATIIMIGA

oss 2020

Alates 2020. aastast kuulub varasemalt kahel hooajal klubis Cycling Tartu sõitnud Oskar Nisu Ukraina kontinentaalmeeskonnas Ferei Pro Cycling Team.

„Teadupärast on Cycling Tartu järgmisest aastast U23 rattatiim, mis tähendab, et pidin endale uue tööandja leidma, sest rattaspordist loobuda ma veel kindlasti ei taha. Kontakti uue klubiga sain tänu Hiinas toimunud velotuurile, kus kohtusin ühe soomlasega, kes selle tiimi juures abipersonali meeskonnast töötab. Olin ise aktiivne, võtsin õigel ajal õigete inimestega ühendust ja uurisin, kas neil tiimis mulle järgmiseks aastaks kohta oleks pakkuda. Juba mõne aja pärast sain tiimi bossilt kirja, et olen meeskonda oodatud, „ tutvustas Nisu uue meeskonna otsingutega seonduvat.

„Suurt elukorralduse muutust uue tiimiga liitumine endaga kaasa ei too. Enamuse ajast elan edasi Eestis ja liitun meeskonnaga laagrites ja võistlustel. Võistluskalender on enamjaolt paigas, aga paljud võistlused olenevad ka sellest, kas klubi kutse saab. Teadaolevalt on mitmed võistlused Hiinas, ülejäänud Euroopas. Uut aastat alustan ise laagriga Gironas teiste eesti ratturitega (Martin Laas, Mihkel Räim jt) ja eesmärk on oma vormi märtsiks ajastada, mil ilmselt toimuvad esimesed võistlused,“ lisas Nisu edasisi plaane.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X