OSKAR NISU BELGIAS ÜHEKSAS

89965230_113535136929096_2801257509598265344_o

Oskar Nisu (Evo Pro Racing) saavutas Belgias toimunud võidusõidul Gooikse Pijl (UCI 1.1) (9x23km ) 9. koha. Sõidu võitis hollandlane Danny van Poppel ajaga 4.24.50, teine oli Gerben Thijssen ja kolmas hollandlane Jordi Meeus.

„Plaan oli täna meie tiimist viiel mehel minekutes olla (sh. ka mina) ja kaks pidi meie sprinterit (Wouter Wipperit) aitama pundis. Peale 20km läks viiene jooksikute punt minema ja pundis võeti asja rahulikult. Umbes 70-80km enne lõppu hakkasid esmalt Lotto Soudali mehed ja siis Jumbo mehed literdama, üritasin ka ise paar korda kaasa minna, aga tõusunukkidel, kus peamiselt minekud toimusid, seal lihtsalt jalga ei olnud. Viimasele ringile minnes sai umbes 15 meest eest ja seal sees oli ka meie sprinter. Kahjuks aga ründas Gilbert seal ees peale tema vahetust ja jäi sealt maha ning siis öeldi tiimi raadiosse, et finish on minu peale. Viimased kaks jooksikut saadi 200m enne lõppu kätte. Olin päris heal positsioonil finishis, aga ootasin veidi liiga kaua alustamisega ja siis jäin veidi karpi ning lõpetasin 8. kohal. Olen veidi pettunud, et finish hästi välja ei tulnud, sest tundsin, et oleksin võimeline olnud ees pool lõpetama. Samas oli see minu esimene UCI 1 kategooria sõit ja seda esikümnes, ehk lõppkokkuvõttes võib rahule jääda,“ võttis Nisu päeva kokku.

Oskar Nisu järgmine start on eeloleval pühapäevalal Paris-Chauny`l.

Vaata rohkem SIIT

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X