Oliver-Sten Saar sai Euroopa karikasarja etapil Hollandis 7. koha

Oliver-Sten Saar

Hollandis toimunud Euroopa karikasarja etapil BMX-krossis saavutas Oliver-Sten Saar seitsmenda koha. Noorematest BMX-ratturitest sai Paula Palmiste viienda ja Karl Pauskar kolmanda koha.

Nädalavahetusel toimusid Hollandis Kampenis Euroopa karikasarja 9. ja 10. etapp, kus tugevas konkurentsis näitasid häid tulemusi ka Eesti ratturid. Kõige suurema tulemusega sai hakkama Oliver-Sten Saar esimesel võistluspäeval.

„Euroopa karikasarja Kapmeni võistlusnädalavahetus oli vägev. Esimesel päeval jõudsin esmakordselt Euroopa karikasarja etapil finaali ja sain seitsmenda koha. Olin selle tulemuse üle väga rõõmus ning näha on, et tulevikus võiksin ka paremini sõita,” rääkis Saar. “Teisel päeval läksid eelsõidud samuti väga hästi, kuid ⅛-finaalis kukkusin positsioonivõitlusel. Õnneks midagi hullu ei juhtunud ning kõige suuremaks kannatajaks oli võistlussärk. Endal oli aga kahju, et teise päeva võistlus minu jaoks nii kiirelt läbi sai.”

Teiste ratturite tulemused 9. etapil:
B14 Luukas Lajal pool- ja Sten Tristan Raid veerandfinaal
G11-12 Paula Palmiste – poolfinaal
B9 Karl Pauskar – poolfinaal.

Teiste ratturite tulemused 10. etapil:
B15-16 Oliver-Sten Saar – veerandfinaal
B14 Luukas Lajal pool- ja Sten Tristan Raid veerandfinaal.

Eesti BMX-rattureid oli võistlustel hea nõuga abistamas treener Klavs Lisovskis.

Eesti Jalgratturite Liit tänab toetajaid Hearum, Floorin AS, Kagu Engineering OÜ, Rand & Tuulberg Grupp, Jetoil, Standard

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X