Oliver-Sten Saar pälvis BMX-krossi MM-il koha viiendas kümnes

Oliver-Sten Saar

Ameerika Ühendriikides Rock Hillis lõppenud BMX-krossi maailmameistrivõistlustel teenis Championships MJ klassis võistelnud Oliver-Sten Saar 44. koha.

Meesjuunioride konkurentsis krooniti maailmameistriks austraallane Joshua Jolly. Hõbemedali pälvis belglane Niels Appermont ja pronksi Argentina rattur Valentino Vallejo. Kokku oli võistlustules 55 meesjuuniorit.

Naisjuunioride klassis teenis kulla austraallanna Teya Rufus, edestades uusmeremaalannat Lily Greenoughi ja ameeriklannat Ava Corleyd. Kuni 23-aastaste naiste parimad olid lätlanna Veronika Monika Sturiska, inglanna Emily Hutt ja austraallanna Bella May. Sama vanade meeste hulgas jõudsid kolme parema hulka Ecuadori rattur Pedro Benalcazar Guettero, ameeriklane Patrick O’Brien ja hollandlane Jason Noordam.

Eliitklassi naiste maailmameistriks tuli ameeriklanna Alise Willoughby, jättes selja taha šveitslanna Zoe Claessensi ja kaasmaalanna Daleny Vaughni. Eliitklassi meeste hulgas pälvis kuldmedali prantslane Joris Daudet. Pjedestaalile sõitsid end veel hollandlane Niek Kimmann ja prantslane Sylvain Andre.

Eesti Jalgratturite Liit tänab toetajaid Rand & Tuulberg, Jetoil, Hearum, Kagu Engineering, Floorin, Team Estonia.

Foto: Navada Photography

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X