Norman Vahtrat asus juhendama uusmeremaalasest trekisõidu maailmameister

Esimeseks täispikaks profihooajaks valmistuva 23-aastase maanteejalgratturi Norman Vahtra treeneriks Israel Start-Up Nation tiimi juures on uusmeremaalasest trekisõidu maailmameister Greg Henderson.

Särava trekikarjääri kõrval 15 aastat maanteeprofina leiba teeninud Henderson peaks Vahtra jaoks olema juhendajana väga hea valik. Uusmeremaalane oli Lotto meeskonnas aastaid finišiässa Andre Greipeli lahtivedaja ehk tegi kõrgtasemel tööd, mida Iisraeli tiimis oodatakse esialgu ka Vahtralt.

Eestlasest uusprofil, kes 2017. aasta sügisel stažeeris Belgia kontinentaaltiimis AGO – Aqua Service, on World Touri meeskonnaga seljataga esimene kahenädalane laager. “Ma ei saanud päris kõigiga tuttavaks, aga kõik tundusid sõbralikud. Mind võeti hästi vastu,” rääkis Vahtra portaalile Baltic Chain Cycling.

Hooaega alustab Vahtra juba pühapäeval ehk 26.jaanuaril. Argentinas stardib tugevakoosseisuline mitmepäevasõit Vuelta a San Juan Internacional. Vahtra rolliks on grupifinišites aidata prantslasi Rudy Barbier’d ja Hugo Hofstetterit.

https://sport.err.ee/1028145/norman-vahtrat-asus-juhendama-uusmeremaalasest-trekisoidu-maailmameister

Allikas: Baltic Chain Cycling

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X