NORMAN VAHTRA TÜRGI VÕISUDÕIDUL SEITSMES

53431829_1263298503844851_3932647651660529664_n

Norman Vahtra saavutas täna Türgi võidusõidul Grand Prix Velo Alanya (UCI 1.2) seitsmenda koha. Siim Kiskonen lõpetas 28. ja Rait Ärm 37. kohal.

Võidusõidu võitis Nikolai Shumov (Minsk Cycling Club) ajaga 2:55:12.Teine oli Onur Balkan (Salcano Sakarya BB Team) ja kolmas Andriy Kulyk (Shenzhen Xidesheng Cycling Team).

Võistluse peakohtunik oli Eesti Jalgratturite Liidu juhatuse liige ja UCI komissar Madis Lepajõe.

„Muidu oli kindel päev grupifinishiks ja meie poisid sõitsid hästi. Kristjan Johanson ja Kristo Prangel tegid koos Minski grupiga ees tempot, et kolm jooksikut tagasi tuua. Rait Ärm ja Oskar Nisu pidid Norman Vahtra lahti vedama. Eriti rahul olen noore sõitja Rait Ärmiga, kes sõidu lõppfaasis tegi oma töö väga hästi ära. Kahjuks oli Oskar Nisul täna kehvem päev ja ta ei suutnud endast tavapärasel kombel parimat välja pigistada. Vahtra ei saanud viimased 300m soovitud rongile saba peale ja sinna läks kahjuks nahka ka tema ponnistus esikolmikusse sõita,“ võttis treener Rene Mandri tänase sõidu kokku.

Võistluste tulemused SIIN

Järgmine võidusõit on Eesti koondisel juba pühapäeval, mil sõidetakse GRAND PRIX JUSTINIANO HOTELS (UCI 1.2). Peale seda siirdub koondis kaheks kuuks Belgiasse.

Foto: Alanya. Erakogu. Eesti U23 koondis ja Madis Lepajõe.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X