Norman Vahtra teenis Belgias soolovõidu

Belgias Zwevezeles peetud amatööride ühepäevasõidul teenis Norman Vahtra (Cycling Tartu) soolovõidu.

120 kilomeetri pikkuse ringide peal sõidu võitis Norman ajaga 2:32.14. Teise koha sai kohalike rõõmuks Dries Vastmans (+0.24) ja kolmanda norralane Kristoffer Westgaard (+0.27). Tartlane põgenes kohe sõidu algul ette tekkinud 28 mehelisest grupist koos kaaslasega 36 kilomeetrit enne võistluse lõppu. Viimasele kuuele kilomeetrile minnes sai Vahtra teisest jooksikust lahti ning finišeeris uhkes üksinduses.

Siim Kiskonen sai 5. koha, Kristo Prangel 23. ja Joosep Sankmann 49. koha. Vahtra osaleb Belgias veel ühel võistlusel ja laupäeval võib teda näha juba Sangaste Valgete Teede Rattarallil ja Otepää GP’l. Mees stardib ühe päeva jooksul kahel erineval võistlusel. Esimese start antakse Sangastes kell 12 ja teine Otepää rolleri ringil kell 16:30.