Norman Vahtra sai Beneluxi velotuuril temposõidus koha kaheksandas kümnes

Norman Vahtra (Israel Start-Up Nation) sai 17. Beneluxi velotuuril 11,1-kilomeetrises temposõidus 73. koha.

Vahtra kaotas esikoha pälvinud šveitslasele Stefan Bisseggerile (EFEducation – Nippo; 12.08) ühe minuti ja 14 sekundiga. Teise koha sai itaallane Edoardo Affini (Team Jumbo-Visma; +0.15) ja kolmanda võitja kaasmaalane Stefan Küng (Groupama – FDJ; +0.20).

„Tänane trass sobis mulle ideaalselt. Suutsin anda oma parima ja õnneks sellest võitmiseks piisas,“ ütles Bissegger. „Ma sõidsin enamuse distantsist tunde järgi, sest mu võimsusandur jamas natuke. Ma olen üllatunud, et võitsin nii pika edumaaga.“ Bissegger lisas, et kuna ta põrkas reedel autoga kokku, siis sattus Beneluxi velotuur esmalt küsimärgi alla, ent kõik lahenes õnnelikult.

Bissegger tõusis ka kokkuvõttes esikohale, edestades taanlast Kasper Asgreeni (Deceuninck – Quick Step) ja Küngi 19 sekundiga. Vahtra kerkis 18 positsiooni ning jätkab 62. kohal (+2.10).

Kolmapäeval on Esseni ja Hoogerheide teedel kavas 168,3-kilomeetrine etapp. Velotuur lõpeb pühapäeval.