Norman Vahtra sai Belgias 13. koha

Belgias toimunud ühepäevasõidul 34. Binche – Chimay – Binche (UCI 1.1) pälvis Norman Vahtra (Israel Start-Up Nation) 13. koha. Võidu teenis hollandlane Danny van Poppel (Intermarche – Wanty – Gobert Materiaux).

198,6-kilomeetrisel võistlusel edestas Van Poppel (4:44.45) kolme sekundiga norralast Rasmus Tillerit (Uno-X Pro Cycling Team) ja viie sekundiga belglast Lionel Taminiaux’d. Vahtra kaotas võitjale seitsme sekundiga ning sai 13. koha. Selle grupi parim oli eestlase tiimikaaslane Hugo Hofstetter.

Käesoleva aastaga lõpeb Vahtra leping meeskonnaga Israel Start-Up Nation.