Norman Vahtra Rwanda velotuuril neljas

Photo 01-01-2000, 5 00 09

Täna sõideti 13. korda toimuva Rwanda velotuuri teine etapp (120.5km), mille võitis prantslane Alan Boileau (B&B Hotels p/b KTM). Teine ja kolmas koht läksid Kolumbiast pärit ratturitele vastavalt: 2. Santiago Umba (Androni Giocattoli – Sidermec) ja 3. Brayan Sánchez (Team Medellin).

„Sõidu esimese 40km sees olid põhilised tõusud ära, edasi olid juba lühemad tõusud. Sõidu esimese poole kontrollis liidertiim olukorda väga kenasti ja oli lihtsam, kui kartsin. Sõidu teises pooles püüti jooksikutegrupp liiga vara kinni, sest ajavõtumotikas näitas suuremat vahet. Pärast seda hakati ründama ja peagrupp läks pooleks. Ründamine toimus kuni lõpuni välja, ise ootasin sprinti. 3-1 kilomeeter enne lõppu oli tõus ja seal said kaks esimest meest vahe minu grupiga sisse. Finisheerisime kolmanda koha peale, kahjuks lõpetasin sel korral neljandana, aga loodetavasti tuleb võimalusi veel,“ võttis Vahtra sõidu kokku.

Tulemused SIIN

Foto: Jean Chris Kitoko

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X