Norman Vahtra jätkas velotuuril Prantsusmaal 6. kohaga, meeskonnakaaslane lõpetas teisena

Prantsusmaal jätkuval 67. Ronde de l’Oise (UCI 2.2) velotuuri kolmandal etapil (176,7 km) pälvis Norman Vahtra (Go Sport – Roubaix Lille Metropole) grupifinišis kuuenda koha.

Võistluse võitis kodupubliku rõõmuks Jason Tesson (St Michel – Auber93; 4:26.27), edestades kaasmaalast ja Vahtra klubikaaslast Valentin Tabellioni ning samuti prantslast Killian Theot’d (CC Nogent-sur-Oise).

Kokkuvõttes jätkab liidrina uusmeremaalane James Fouche (Bolton Equities Black Spoke Pro Cyling). Talle järgnevad hispaanlane Aritz Bagües (Caja Rural – Seguros RGA; +0.47) ja kaasmaalasest klubikaaslane Aaron Gate (+1.27). Vahtra hoiab üldarvestuses 30. kohta (+1.47). Pühapäeval on velotuuril kavas viimane, 176,3-kilomeetrine etapp.

Belgias sõidetud esimese kategooriaga ühepäevasõidul Heylen Vastgoed Heistse Pijl (192,8 km) sai Karl Patrick Lauk (Bingoal Pauwels Sauces WB) 59. koha, kaotades võitjale Arnaud de Liele (Lotto Soudal) 50 sekundiga. Teise koha sai grupifinišis Giacomo Nizzolo (Israel – Premier Tech) ja kolmanda Mark Cavendish (Quick-Step Alpha Vinyl Team).