Norman Vahtra alustas profidebüüti 12. kohaga, võit klubikaaslasele

San Juani velotuuri (2.Pro) avaetapil võidutses prantslane Rudy Barbier (Israel Start-Up Nation), Norman Vahtra lõpetas võistluse 12. kohal.

Sprindifinišiga lõppenud 163,5-kilomeetrisel etapil edestas Barbier grupifinišis itaallast Manuel Belletti (Androni Giocattoli-Sidermec) ja kohalikku sõitjat Tomas Conttet (Equipo Continental Municipalidad de Pocito). Kolmekordne endine maailmameister Peter Sagan sai kirja kuuenda koha, Israel Start-Up Nationi eest profidebüüdi teinud Vahtra  teenis aga 12. koha.

Barbier alustab homset etappi liidrisärgis ja tänu preemiasekunditele on tema edu Belletti ees neli ja Contte ees kuus sekundit.

Teisel etapil sõidavad ratturid 168,7 kilomeetrit. Kokku on velotuuril seitse etappi.