
Saksamaal Winterbergis peetud mäestlaskujate Propain Rookies Cup avavõistlusel pälvis Joosep Kantsik (Commencal Co-Factory) kuni 15-aastaste poiste konkurentsis kolmanda koha.
Finaalsõidus oli parim ungarlane Colin Szepesi (CUBE Next Generation) ajaga 1.43,792. Slovakkia mäestlaskuja Viktor Bani (Bajkula) kaotas talle 2,449 sekundiga ja Kantsik 3,775 sekundiga.
„Woah, jälle üks võistlus edukalt läbitud! Rada oli väga mõnus ehk lõbus ja üsna kiire,“ rääkis Kantsik võistluse järel.„Treeningu ajal oli rada veel päris mudane, aga ajasõitudeks oli juba oluliselt kuivem ja oli parem sõita.“
„Kvalifikatsioonis suutsin välja sõita 3. koha ajaga 1.48,505,“ jätkas Kantsik. „Finaalis paranes aeg 0,938 sekundi võrra, mis andis samuti tulemuseks 3. koha. Jäin sellega väga rahule, kuigi alati on ruumi arenguks!“
Kokku oli MU15 klassis rajal 57 noormeest.