Noor Eesti BMX krossirattur võitis teist korda järjest Euroopa karikasarja etapi

stentristanraid

Laupäeval toimus Zolderis BMX krossis Euroopa karikasarja 3. etapp, mille võitis Eestit esindanud noorrattur Sten Tristan Raid (B11) (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi).

Sel korral võistles Steni vanuseklassis 90 ratturit. Sten võitis kõik kolm eelsõitu: 1/8 ning 1/4 finaali. Poolfinaali lõpetas eestlasest rattur teisena. Põnevust pakkunud finaalsõit lõppes meie ratturi kindla võiduga. Teise koha sõitis välja Jaro Spooren Belgiast ning kolmanda Oliver Kendall Suurbritanniast.

Selle aasta esimese etapisõidu võttis Sten Euroopa karikasarja 2. etapil Veronas. Esimesel etapil saavutas ta teise koha.  Seega suurepärane jätk käimas olevale hooajale.

22. aprillil algavad Steni vanusegrupi 4. etapi sõidud.
Sõite saab otse vaadata
Peale seda jääb noorsportlane natukeseks Belgiasse laagrisse, sest samal rajal toimub ka MM.
Mai lõpus võistleb Raid Euroopa karikasarja etapil Prantsusmaal.