Nõmmela sai ühepäevasõidul Hollandis 18. koha

Hollandis peetud 191,5 km pikkusel ühepäevasõidul Veenendaal-Veenendaal Classic sai Aksel Nõmmela (BEAT Cycling Club) eestlastest parimana 18. koha.

Hollandlased võtsid kodus kaksikvõidu, kui lõpuspurdis oli kiireima jalaga Dylan Groenewegen (Team LottoNL-Jumbo) ning teisena lõpetas Wouter Wippert (Roompot-Nederlandse Loterij). Kolmanda koha sai Sondre Holst Enger (Israel Cycling Academy). Peagrupis finišeerinud Nõmmela sai kirja võitjaga sama aja ja 18. koha.

Päev varem Belgias ühepäevasõidu katkestanud Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) sai Hollandis 71. koha, kaotades võitjale 1.27.