Nõmmela Prantsusmaal 7.

Eesti maanteeratturite U23 koondis osales Prantsusmaal 2.2 kategooria velotuuril Tour du Loir et Cher E Provo. Pühapäeval toimunud viimase etapi lõpetas eestlastest kõrgeimal kohal Aksel Nõmmela ( BEAT Cycling Club), saades 7. koha.

97,5 kilomeetri pikkuse etapi võitis grupifinishis britt Matthew Gibson. Nõmmela sai kirja temaga sama aja. Siim Kiskonen lõpetas etapi võitjast 20 sekundit hiljem ja sai 62. koha. Norman Vahtra sai 77. koha (+0.43), Karl Patrick Lauk oli 114. (+4.05). Karl-Arnold Vendelin ei startinud.

Kokkuvõttes võitis velotuuri taanlane Asbjorn Andersen. Nõmmela oli Eesti koondise parimana 14. (+2.22).

Fotol koondislased etapiks valmistumas. Facebook.

Allikas: marathon100.com