Nõmmela ja Nisu katkestasid Belgia ühepäevasõidu

axee

Aksel Nõmmela (Bingoal-Wallonie Bruxelles) ja Oskar Nisu (EvoPro Racing) katkestasid Belgias peetud 187 km pikkuse ühepäevasõidu Antwerp Port Epic/Sels Trophy. Finišisse jõudis vaid 43 ratturit.

Kolmikvõit jäi Belgiasse – esikoha pälvis Gianni Vermeersch (Alpecin-Fenix), sama aja said ka Stan Dewulf (Lotto Soudal) ja Baptiste Planckaert (Bingoal – Wallonie Bruxelles).

Nisu võttis oma Facebooki lehel sõidu kokku nii: “Starti läksime ainult kolme mehega, kuna neljal mehel jäi viimane COVID’i test eelmisse nädalasse. 30 min enne starti sai tiim teada, et neid starti ei lasta. Nii siis läksin starti teadmisega, et saan jälle enda eest sõita. Esimesed 50 km üritasin lihtsalt heal positsioonil olla ja esimesele munakivi lõigule minna heal possal. Sinna läksin umbes 30-40ndana. Peale seda hakkasid järjest kruusa ja munaka lõike tulema. Kahjuks aga läks mul jalg iga sektoriga s… ja selg hakkas aina rohkem valu tegema. Ja nii ma umbes 80-90km peal pundist maha jäin. Sain veel mingi hea 10se pundiga pundi tagumise otsa kätte enne järgmist kruusakat, aga seal jäeti vahesi sisse jälle ja endal lihtsalt polnud enam jalga ning mingi hetk katkestasin. Täna olin lihtsalt ise kehva ja sellest on kahju, eriti kuna hooaeg on lühike ja hädasti oleks vaja ennast tiimile ikka heast küljest näidata.”

Uuel nädalal lõpetab ligi kuu aja pikkuse võistluspausi Mihkel Räim (Israel Start-Up Nation), kes osaleb 16.-19. septembrini Slovakkia velotuuril. Stardis on ka Martin Laas (Bora-Hansgrohe).

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X