NÕMME RATTAKLUBI RATTAKOOL SOOVIB LAIENEDA HARJUMAALE

20200201_125525

Sel korral tutvustab oma tegemisi Eesti Jalgratturite Liidu liige Nõmme Rattaklubi Rattakool.

1)  Kui palju rattureid jaanuarikuu seisuga teie klubis on?

Nõmme Rattakoolis treenib 2020 kevadel neljas õppegrupis (3+, 7+, 10+, 13+) kokku 115 last ja noort sportlast ning täiskasvanud harrastajat.

2) Millised on teie klubi selle hooaja eesmärgid, kuidas plaanite neid saavutada?

Sellel aastal on plaanis käivitada uus projekt, mille edenemine sõltub eriolukorra kestvusest. Sportlikeks eesmärkideks on tõsta noorsportlaste nii vastupidavus- kui jõunäitajaid läbi regulaarse treening- ja õppetöö. Samuti on eesmärgiks ajastada võistlussportlaste vorm tiitlivõistlusteks nii, et nad saaksid oma hetkevormi maksimaalselt riigi esivõistlustel realiseerida.

3)  Millist rattaüritust ja miks ootate sel hooajal kõige rohkem?

2020 rattahooaja võistluskalender on hetkeseisuga seoses eriolukorraga alaliidu poolt tühistatud. Kuid võistlushooaja käivitudes ja jätkudes plaanime osaleda Eesti suurimas maastikurattasarjas ning maanteerattasarjas. Samuti osaleme Rattakooli meeskonnaga erinevate rattadistsipliinide tiitlivõistlustel ja sügisesel cyclo-crossi sarjas.

Nõmme Rattaklubi Rattakool on iga-aastaselt oma 11 aasta ajaloo jooksul käivitanud minimaalselt ühe uue projekti, kuna paigalseis on tagasiminek. Samuti korraldab Nõmme Rattakool Tallinna koolide ja lasteaedade lastele regulaarselt jalgrattal sõitmise ja liiklemise algõpet. Korraldame ka rattamatkasid, treeninglaagreid nii Eestis, Austrias kui Kataloonias. Nõmme Rattakoolil on tulevikus plaanis laienemine samuti Tallinnast väljapoole ehk Harjumaale.

Fotogalerii SIIN

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X