Nisu tiimikaaslane pälvis viimasel etapil 3. koha, eestlane tulemust kirja ei saanud

Ameerika Ühendriikides peetud Redlands Classic velotuuri viiendal etapil võidutses Robin Carpenter (L39ION of Los Angeles; 3:25.18). Oskar Nisu (Denver Disrupters) tulemust kirja ei saanud.

Raskel, mägisel ja intensiivsel ringidel peetud võidusõidul järgnesid Carpenterile Gavin Hlady (Team Mike’s Bikes p/b Equator Coffee; +0.05) ja Nisu meeskonnakaaslane Riley Sheehan (+0.05).

“Proovisin nii kaua, kui jõudsin grupis olla, aga seitsmendal ringil sai mu jaks otsa ja sellega oligi sõit tehtud. Iga ringiga väsitas tempo lihtsalt järjest rohkem,” kirjutas Nisu sotsiaalmeedias. “Siiski jäi tiim minu ja tiimi sooritusega rahule. Olime igal etapil võimelised võitma ja võtame kaasa positiivsed emotsioonid.”

Kokkuvõttes pälvis esikoha Tyer Stites (Project Echelon Racing). Aj August (Hot Tubes Development Cycling) kaotas talle 14 sekundiga ning Carpenter 25 sekundiga. Nisu tiimist oli parim neljanda koha teeninud Sheehan, kes kaotas üldarvestuses parimale ühe minuti ja kuue sekundiga.