Nisu ja Räim jõudsid nädalavahetusel Hiinas TOP15 hulka

Mihkel Räim

Hiinas peetaval velotuuril Tour of Poyang Lake (UCI 2.2) osalevad Eesti ratturid Mihkel Räim ja Oskar Nisu (mõlemad CCN Factory Racing Georgia). Nisu pälvis kolmandal etapil kuuenda ja Räim neljandal etapil 14. koha.

Velotuuri kolmandal etapil oli kavas Yingtani lähiümbruses 151,3-kilomeetrine etapp, mille võitis grupifinišist hollandlane Jesper Rasch (ABLOC CT; 3:29.35). Colombia rattur Luis Carlos Chia (SCOM – Taishantiyu Team) sai teise ja poolakas Norbert Banaszek (HRE Mazowsze Serce Polski) kolmanda koha. Nisu teenis kuuenda ja Räim 67. tulemuse.

Neljandal etapil võisteldi Zixi lähiümbruses 108,5 kilomeetri pikkusel võistlusmaal. Võidu noppis austraallane Kane Richards (ARA | Skip Capital; 2:26.31), jättes teiseks Banaszeki (+0.02) ja hollandlase Luke Verburgi (ABLOC CT; +0.02). Räim pälvis 14. ja Nisu (+2.26) 54. koha.

Üldarvestuses hoiab enne viimast etappi liidripositsiooni hiinlane Xianjing Lyu (China Glory Continental Cycling Team). Tema järel on teisel kohal poolakas Jakub Kaczmarek (HRE Mazowsze Serce Polski) ja kolmandal austraallane Cameron Ivory (St George Continental Cycling Team; +0.07). Räim on 53. (+6.34) ja Nisu 60. kohal (+8.55).

Viimasel etapil sõidetakse Wanli lähiümbruses 107,9 kilomeetrit.

Foto: Adam Illingworth

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X