Nino Schurter tõi MM-il Šveitsile kolmanda järjestikuse kuldmedali

Kanadas Mont-Saint-Annes toimuvatel maastikukrossi maailmameistrivõistlustel jagati kolmapäeval välja esimesed medalikomplektid. Võistkondlikus teatesõidus sai kolmandat aastat järjest esikoha Šveitsi koondis.

Viieliikmelise Šveitsi koondise ankrumees oli veel valitsev maastikukrossi maailmameister Nino Schurter, kes tõi võistkonna kolmandat aastat järjest finišisse esikohal. Teise koha teenis USA, kaotades võitjatele 16 sekundiga ja pronksmedalid said kaela Prantsusmaa jalgratturid. Kaotust kogunes neil Šveitsile 28 sekundit.

Kokku sai tulemuse kirja 19 võistkonda. Eesti nende hulka ei kuulunud.

Küll aga esindab Eestit Kanadas kolmeliikmeline võistkond. Naiste eliitklassis läheb rajale Janika Lõiv, meeste eliitklassis Martin Loo ja kuni 23-aastate neidude seas Mari-Liis Mõttus. Kõik võistlejad asuvad võistlustulle laupäeval.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X