Naiste Paris-Roubaix’ sai üllatusvõitja

Kolmandat korda sõidetud naiste Paris-Roubaix’l selgus võitja jooksikute grupist. Esikoha napsas endale kanadalanna Alison Jackson (EF Education-TIBCO-SVB).

Kuue ratturiga jooksikute grupis edestas Jackson Roubaix’ velodroomil Katia Ragusat (Liv-Racing) ja Marthe Truyeni (Fenix-Deceuninck). Favoriitide grupp eesotsas eelmise aasta võitja Elisa Longo Borghini (Trek Segafredo) ja Lotte Kopeckyga (SD Worx) kaotas võitjale 12 sekundiga.

Seejuures sõitis 18 ratturiga jooskikute grupp peagrupist minema 30. kilomeetril. “Enne võistlust tehtud treeningul unistasin siin velodroomil võitmisest,” tunnistas 34-aastane Jackson, kes tõi USA naiskonnale esimese World Touri võistluse võidu. “Paljud sellised unistused jäävad enamasti unistuseks. Ebareaalne, et see ei jäänud!”

Pühapäeval sõidetakse meeste Paris-Roubaix. Eestlastest on stardis Martin Laas ja Madis Mihkels.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X