NAISTE EESTI GRUPISÕIDUMEISTER AIDI GERDE TUISK KOHTUB UUE TIIMIGA JUBA JAANUARIS

Aidi ja klubi vorm-1(logoga)

Veel eelmise aasta lõpus kirjutas 2020. aasta Eesti meister naiste grupisõidus alla aastasele lepingule Hispaania profiklubiga Eneicat – RBH Global. Kuusalu Keskkooli lõpuklassi distantsõppel läbiv Aidi Gerde Tuisk kohtub oma uue meeskonnaga juba jaanuari teises pooles Hispaanias.

„Tegemist on World Tour`i tiimiga, mille sõitjad jagunevad kaheks – pooled on hispaanlannad ja teised välismaalased. Esimene kohtumine klubiga on juba 22.jaanuaril, mil terve meeskond koguneb Hispaanias León,`is. Esimene võistlus on praeguse seisuga 7.veebruaril, aga see võib veel segase aja tõttu muutuda,“ avalikustas Tuisk.

„Hakkangi koos tiimikaaslastega elama ja treenima Leóni linnas. Esialgsete plaanide järgi kuuluvad minu võistluskalendrisse eelkõige Hispaania, Belgia, Prantsusmaa ja Itaalia võidusõidud. Klubi ise on veel suhteliselt noor ehk erilisi saavutusi pole veel ette näidata. Minu hooaja eesmärk on kohaneda võimalikult hästi välismaa ja eliidi sõitude tasemega ning näidata end klubile heast küljest. Samas olen realist ega unusta seda, et olen just juuniorite klassist tulnud ja õppimist ning harjumist saab olema palju. Usun, et hüpe distantside pikkuste ja keskmiste kiiruste osas saab olema samuti miski, mis vajab omajagu harjumist. Samas on nii minu kui klubi soov aidata mul veel rohkem edasi areneda. Muidugi on üks minu eesmärk esindada Eestit edukalt ka rahvusvahelistel võistlustel,“ täpsustas Tuisk uue hooaja ootuseid.

Fotol: Eesti meistri ametlik vorm klubis Eneicat – RBH Global.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X