Naiste Burgose velotuuril saatis edu jooksikuid, Tasane 101.

Hispaanias jätkuval Vuelta a Burgos Feminas (2.WWT) mitmepäevasõidu teisel etapil (Sasamon – Aguilar de Campoo; 128 km) saatis edu jooksikuid. Esikoha pälvis 21-aastane itaallanna Matilde Vittillo (BePink). Elina Tasane (WCC Team) sai kirja 101. tulemuse.

Väike jooksikute seltskond edestas peagruppi vaid seitsme sekundiga. Vittilo (3:18.58) sai lõpuspurdiga jagu hollandlannast Nina Buismanist (Human Powered Health) ja kaasmaalannast Lara Viecelist (Ceratizit-WNT Pro Cycling). Peagrupi kiirem oli liidrisärgis sõitnud belglanna Lotte Kopecky (SD Worx), kes sai kaheksanda koha. Tasane kaotas võitjale seitsme minuti ja kaheksa sekundiga.

Kokkuvõttes kerkis uueks liidriks Colombia rattur Jennifer Ducuara (Colombia Tierra de Atletas – GW – Shimano). Kopecky langes teisele kohale ja kolmandana jätkab taanlanna Emma Norsgaard (Movistar Team). Mõlemad kaotavad liidrile kuue sekundiga. Tasane on kokkuvõttes 107. kohal, jäädes Ducuarast maha 16 minuti ja 12 sekundiga.

Velotuuri kolmandal etapil on kavas 113 kilomeetrit.