MUUGA BETOONELEMENT EESTI MEISTRID CYCLO-CROSSIS SELGUVAD SAUEL 13. OKTOOBRIL

CX PLAKAT 2018

Laupäeval, 13. oktoobril toimuvad Eesti Jalgratturite Liidu ja MTÜ Klubi Spordipartneri koostöös korraldatavad Muuga Betoonelement Eesti Meistrivõistlused cyclo-crossis (UCI CN). Võistlused toimuvad Saue vallas Koidu külas (Saunapunktis).

 Starti on lubanud tulla kolmel varasemal aastal kulla võitnud Martin Loo (Hawaii Express), maanteeässad Rein Taaramäe (Direct Énergie) ja Alo Jakin (Auber 93) ning Eesti radadel alati suures mängus osalevad Markus Pajur (Kalevi Jalgrattakool) ja Caspar Austa (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi).

 Naistest asuvad võistlustulle tiitlikaitsja Mari-Liis Mõttus (Haanja Rattaklubi), Greete Steinburg (Spordiklubi Rakke), äsja rangluuvigastusest paranenud Kätlin Kukk (Kalevi Jalgrattakool), Soudal Eesti CX Karikasarja liider Tatjana Dobolina (Klubi Spordipartner) ja Mathilde Manuela Nigul (CFC Spordiklubi).

 „Rajale ehitatakse tehissild, mida Eesti cyclocrossi sõbrad said esmakordselt näha eelmisel aastal Suure-Jaanis. Samuti on rajal mitu negatiivse kaldega laskumist ja tehniline pumptrack,“ tutvustas võistlusraja keerukust rajameister ja üks meie parimaid maastikurattureid läbi aegade Sigvard Kukk.

 Eelregistreerimine toimub läbi portaali www.sportos.eu ja lõpeb neljapäeval, 11. oktoobril kell 24.00.

 Juhendiga saab tutvuda SIIN

 Liitu FB üritusega SIIN

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X