Mulgi Rattaralli võitis Joosep Sankmann

Filter Maanteekarikasarja hooaja finaaletapi, Mulgi 9. Rattaralli võitis Joosep Sankmann (Cycling Tartu), kes läbis 117 km pikkuse distantsi ajaga 2:40.33. See teeb keskmiseks kiiruseks 43,72 km/h.

Esmakordselt Filter Maanteekarikasarjas triumfeerinud Sankmann edestas sekundiga Peeter Tarvist ja 21 sekundiga tiimikaaslast Siim Kiskoneni.

44,8 km lühikesel distantsil saavutas esikoha Martin Parv ajaga 1:03.58. Teine oli Hannes Külv ja kolmas Jaak Karjane.

Kolmandat aastat järjest pälvis Filter Maanteekarikasarja üldvõidu Mulgi Rattaralli neljandana lõpetanud Gert Jõeäär (CFC Spordiklubi), kes kogus 2944 punkti. Teiseks tuli Jörgen Matt (Peloton I) 2910 ja kolmandaks Gert Kivistik (Hawaii Express) 2891 silmaga.

CFC Spordiklubi saavutas koguni kaksikvõidu, sest naistest oli 2626 punktiga parim Kelly Kalm. Esikolmikusse jõudsid veel Kate Macleod (1152) ja Mathilde Manuela Nigul (802).