MÕTTUS SAI AZENCROSSIL 27. KOHA, KUKK JUUNIORITE ARVESTUSES ÜHEKSAS

Mari-Liis Mõttus sai Loenhoutis toimunud cyclo-crossi sarja DVV Trophy etapil Azencrossil 27. koha. Team Cannibali esindav Eesti meister kaotas võidu pälvinud Lucinda Brandile (Team Sunweb) 3.06. Sekundiga jäid Hollandi meistrist maha valitsev maailmameister Sanne Cant (Corendon – Circus), Denise Betsema (Marlux – Bingoal) ja Laura Verdonschot (Marlux – Bingoal).

DVV Trophy üldliidrina jätkab Cant. Juuniorite arvestuses kukkus Kätlin Kukk (Team Cannibal) viimasel ringil ja pidi leppima üheksanda kohaga.

Meestest saavutas esikoha Mathieu van der Poel (Corendon-Circus), 40 sekundit kaotas Wout van Aert (Cibel-Cebon) ja 41 sekundit sarja üldliider Toon Aerts (Telenet-Fidea Lions).
Van der Poel läks oma teed juba avaringil ja sõidu keskel oli tema edu 17 sekundit. DVV Trophy järgmine etapp toimub 1. jaanuaril, kui Baalis on kavas GP Sven Nys.

Allikas: spordipartner.ee