MÕTTUS JA KUKK OSALEVAD CYCLO-CROSSI MM-IL

51156331_328820417730182_5768473397327560704_n

2.-3. veebruaril toimuvad Taanis Bogense linnas Maailmameistrivõistlused cyclo-crossis 2019. Eestit esindavad Mari-Liis Mõttus ja Kätlin Kukk. Naiste U23 start antakse 3.veebruaril kell 11.00.

„Loodan lõpetada esimese 20 seas. Samas kui enesetunne on hea, siis miks mitte isegi kõrgemal kohal, aga cyclo-crossi puhul ei tea iial ette, kuidas sõit võib kulgeda,“ kommenteeris Mari-Liis Mõttus oma ootusi.

„Kuna ilmateade lubab võistluspäeval õhutemperatuuri +2 ja lörtsi, siis võib eeldada, et võistlus tuleb ettearvamatu. Suur pluss on see, et meie mõlemad tüdrukud on väga tugevad just tehnilistel radadel. Kui Mari-Liis saavutab hea enesetunde ja vormi koos õnnega, siis võib tulla väga hea tulemus. Top 20 oleks väga hea, kust edasi liikuda. Samas peab arvestama asjaolu, et Mari-Liisi jaoks on tegemist esimese täis cyclo-crossi hooajaga,“ ütles meeskonna esindaja Jüri Savitski.

Mari-Liisi cyclo-crossi tulemustega võid tutvuda SIIN  ja Kätlin Kuke tulemustega SIIN

Vaata võistluse infot SIIT

Fotol: Mari-Liis Mõttus. Erakogu.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X