Mõttus ja Kukk lõpetasid GP Sven Nysi 30 parema hulgas

974-single-default

Baalis peetud cyclo-crossi sarja DVV Trofee etapil, GP Sven Nysil saavutas Mari-Liis Mõttus 26. ja samuti Team Cannibali vormi kandev Kätlin Kukk 29. koha. Mõttus kaotas võidu pälvinud Jolanda Neffile (Trek Factory Racing Cx) 7.17 ja Kukk 8.29.
Mägirattakrossi Euroopa meister Neff edestas valitsevat maailmameistrit Sanne Canti (Corendon-Circus) 27 sekundiga ja Nikki Brammieri (Suurbritannia) 1.06-ga.
Viie päeva jooksul neli starti teinud Mõttus ütles pärast finišit, et väsimus on suur, kuid maailmameistrivõistlusi silmas pidades oli tegemist hea kogemusega. Kui Mõttus jääb Belgiasse, siis head ja tehnilist rada kiitnud Kukk tuleb koju.
Meestest saavutas hooaja 21. võidu Mathieu van der Poel (Corendon – Circus), Toon Aerts (Telenet Fidea Lions) jäi maha 34 ja Laurens Sweeck (Pauwels Sauzen – Vastgoedservice) 49 sekundit.
Van der Poel tõusis DVV Trofee üldliidriks, edestades kaheksa sekundiga Aertsi ja 4.18-ga Michael Vanthourenhouti (Marlux-Bingoali). Van der Poel ütles, et tema edu võinuks olla veel suurem, kuid ta tegi libedal rajal mitmeid vigu. Naistest moodustavad kokkuvõttes esikolmiku Cant, Loes Sels (+2.34; Pauwels Sauzen – Vastgoedservice) ja Brammier (+4.38).
DVV Trofee viimane etapp toimub 9. veebruaril Lilles.

Allikas: spordipartner.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X