Mohoric teenis Tour de France’il teise uhke soolovõidu

E6bRkxLWUAQcEeZ

Tour de France’i 19. etapil teenis soolovõidu Sloveenia meister Matej Mohoric (Bahrain Victorious). Velotuuri üldliidrina jätkab tema kaasmaalane Tadej Pogacar (UAE-Team Emirates).

Omal ajal juunioride klassis kahekordseks maailmameistriks kroonitud Mohoric põgenes jooksikute grupist 25 kilomeetrit enne finišit. Tänavuselt tuurilt oli see Sloveenia meistrile teiseks soolovõiduks, sest samaga sai Mohoric hakkama seitsmendal etapil.

Teise koha teenis 19. etapil Christophe Laporte (Cofidis) ja kolmanda Casper Pedersen (DSM). Mõlemad mehed kaotasid võitjale 58 sekundit. Peagrupp jõudis finišisse Mohoricist 20 minutit ja 50 sekundit hiljem.

Üldarvestuses suuri muutusi ei toimunud. Liidrina jätkab Pogacar, kellele järgnevad Jonas Vingegaard (Jumbo Visma; +5.45) ja Richard Carapaz (Ineos Grenadiers; +5.51)

Laupäeval on velotuuril kavas 30,8-kilomeetrine temposõit.