MM-ilt naasnud Elisabeth Ebras krooniti Taani meistriks

Elisabeth Ebras (Team Rytger powered by Carl Ras)-1

Äsja maailmameistrivõistlustelt Austraalias temposõidus kõrge kuuenda kohaga naasnud Elisabeth Ebras tuli nädalavahetusel Taani meistriks. 

Naiste eliidi arvestuses meeskondlikus temposõidus võistelnud Eesti naisjuunior Elisabeth Ebras saavutas Taani naiskonna (Team Rytger powered by Carl Ras) kooseisus Taani meistrivõistlustel esikoha, kaitstes sellega tiitlit. Naiste distantsiks oli ühel ringil sõidetud 23- kilomeetrit, mille võitjad läbisid ajaga 31:27, mis teeb keskmiseks kiiruseks 43.86 km/h. Taani meistriteks tulid 40 sekundilise eduga Team Rytger powered by Carl Ras kooseisus lisaks Elisabeth Ebasele, soomlanna Wilma Aintila ja taanlannad Solbjørk Minke Anderson ning Victoria Lund. Teisel kohal lõpetasid Team ABC Ladies Elite sõitjad ajaga 32:07 (+0:40) ja kolmandaks tulid ajaga 33:34 Team Nyt Syn powered by Fialla ratturid kaotades liidritele +2:07.

Elisabeth Ebras võttis sõidu kokku järgmiselt,” läksime sõitu võitma ja tegime selle ära! Ilm oli üks suurimaid faktoreid sellel võistlusel, kuna tegu oli väga tuultele avatud rajaga ja paduvihma sadas. Konkurents eriti suur ei olnud kuid siiski andsid kõik tüdrukud endast maksimumi ja võitsime teist kohta 40 sekundiga.”

Tulemused siin

Elisabeth Ebras
Taani meistrid meeskondlikus temposõidus, Elisabeth Ebras (Team Rytger powered by Carl Ras)

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X