MM-il 22. koha teeninud Mihkels tulemusega rahule ei jäänud

image00001
Belgias Flandrias jätkuvatel maanteeratturite maailmameistrivõistlustel said eestlased Madis Mihkels ja Romet Pajur meesjuunioride temposõidus vastavalt 22. ja 28. koha.
22,3-kilomeetrisel võistlusmaal oli kõige kiirem taanlane Gustav Wang. Maailmameistritiitli tõi aeg 25.37, mis teeb keskmiseks kiiruseks 52,2 km/h. Hõbe- ja pronksmedali said kaela inglane Joshua Tarling (+0.20) ja belglane Alec Segaert (+0.29).
 
Madis Mihkels kaotas võitjale ühe minuti ja 35 sekundiga ning pidi leppima 22. kohaga. Romet Pajur jäi võitjast maha ühe minuti ja 42 sekundiga ning pälvis 28. tulemuse.
 
„Alustasin hea tempoga. Nagu tavaliselt hoidsin 390-400 vatti peal. Poole maa peal tundsin, et hakkas väga raske. Seal, kus oli vaja juurde panna, olin lihtsalt tühi ja hakkasin võimsust kaotama. Umbes 20 vatti alla oma võimete. Oleks võinud kindlasti paremini minna,“ ütles Mihkels peale võistlust.
 
Kolmapäeval sõidetakse MM-il segateatesõidud. Eestlasi näeb stardis taas reedel, kui medalikomplektid jagatakse meesjuunioride ja kuni 23-aastaste meeste grupisõitudes. Meesjuunioride seas stardivad Mihkels, Pajur, Frank Aron Ragilo, Lauri Tamm ja Aaron Aus. Kuni 23-aastaste meeste hulgas Rait Ärm, Joonas Kurits, Gleb Karpenko ja Artjom Mirzojev.
 
Eesti Jalgratturite Liit tänab Eesti maanteeratturite koondise sponsoreid Rand & Tuulberg Gruppi, Standard AS ja Jetoil AS toetuse eest. Lisaks täname head toetajat Graanul Invest AS, kes on 2021. aastal Eesti juunioride koondise peasponsor.
Madis Mihkels Belgias Flandrias MM 2021
Romet Pajur 2021
Romet Pajur Belgias Flandrias MM 2021

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X