MK-etappide eel Šveitsis hoogu kogunud Lood kimbutas ebaõnn

Eesti maastikukrossi meister Martin Loo jätkas hooaega Šveitsis toimunud 1. kategooria võistlusel Swiss Bike Cup Andermatt. Merepinnast 1500 meetri kõrgusel peetud jõuproov oli heaks ettevalmistuseks kaheks järgnevaks MK-etapiks.

Võistluse võitis itaallane Gerhard Kerschbaumer ajaga 1:25.08,4. Ta edestas teiseks tulnud uusmeremaalast Anton Cooperi 22 sekundiga ning kolmanda koha pälvinud Euroopa meistrit Lars Forsteri kahe minuti ja 12 sekundiga. Laskumisel rehvi lõhkunud Loo lõpetas 21. kohal ajaga 1:32.11,2.

«Sõitsin stabiilselt ja eelviimase ringi algul jõudsin esikümne piirimaile, kuniks laskumisel lõikas kivi rehvi külje läbi ja enne jooksu vahetust tuli mul sõita veel pool ringi,» rääkis Loo peale võistlust.

Järgmised MK-etapid sõidetakse 7. juulil Andorras ja 14. juulil Prantsusmaal.

Allikas: sport.postimees.ee