Mihkels sai Le Tour de Bretagne avaetapil 8. koha

Team Ampler - Tartu2024
Madis Mihkels (Team Ampler – Tartu2024) alustas Prantsusmaal Le Tour de Bretagne velotuuri (UCI 2.2) kaheksanda kohaga.
 
162,3-kilomeetrisel avaetapil pälvis soolovõidu kodupubliku rõõmuks Mickael Guichard (WB – Fybolia – Morbihan; 3:34.53), edestades Luksemburgi ratturit Arthur Kluckersi (Leopard Pro Cycling) viie ja peagrupis esimesena lõpetanud hollandlast Casper van Udenit (Development Team DSM) seitsme sekundiga. Mihkels sai tugeva lõpuspurdiga kirja kaheksanda ja Markus Pajur (Team Arkea Samsic) 18. koha.
 
„Kaks jooksikut jäid täna ette, aga ma ei tea, kuidas see on võimalik, sest peagrupil oli päris suur hoog sees. Viimasel kilomeetril oli suur kukkumine, mistõttu ma kaotasin mitmeid olulisi kohti ja pidin seejärel end rohkem raiskama, aga tegin mis ma suutsin,“ ütles Mihkels.
 
Teistest Team Ampler – Tartu2024 ratturitest sai Pauls Rubenis 32., Aivaras Mikutis 76.,Alekss Krasts 77., Artjom Köster 79. ja Markus Knaapi 107. koha. Groupama-FDJ järelkasvumeeskonda esindav Rait Ärm lõpetas 51. positsioonil.
 
Velotuuri teisel etapil sõidetakse 152 kilomeetrit. Võistlustrassile jääb kaks esimese kategooriaga tõusu.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X