Mihkels sai cyclo-crossi EM-il juunioride klassis 32. koha

Itaalias Silvelles jätkuvatel cyclo-crossi Euroopa meistrivõistlustel saavutas Madis Mihkels juunioride võistlusklassis 32. koha.

Belgia ratturid hõivasid viiest esimesest kohast neli, kolmikvõidu vääras pronksile tulnud šveitslane Dario Lollo, kes kaotas kulla saanud Thibau Nysile (41.10) minuti ja kümne sekundiga. Ainsa eestlasena võistlustules olnud Madis Mihkels kaotas 5.47 ja sai 32. koha. Naisjuunioride seas võidutses hollandlanna Puck Pieterse.

Võistluse avapäeval saavutas Magnus Krusemann 40-44-aastaste meeste konkurentsis seitsmenda koha, kaotust hispaanlasele Agustin Navarro Vidalile kogunes 5.39.