Mihkels lõpetas Tro-Bro Leonil esisaja piirimail, Lauk katkestas

Prantsusmaal peetud kõrgetasemelisel ühepäevasõidul Tro-Bro Leon (UCI 1.Pro; 204,1 km) teenis Madis Mihkels (Intermarche – Circus – Wanty) 96. koha.

Mitmete kruusasektoritega vürtsitatud võistlusel pälvis grupifinišis esikoha itaallane Giacomo Nizzolo (Israel – Premier Tech; 4:50.52), kelle järel sai teise koha belglane Aruand De Lied (Lotto Dstny) ja kolmanda koha hollandlane Nils Eekhoff (DSM).

Mihkels kaotas võitjale kaheksa minuti ja 13 sekundiga. Teise eestlasena võistlustules olnud Karl Patrick Lauk (Bingoal WB) katkestas.